Milan ASTN - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
Právě si prohlížíte novinky 110

ZÁVODNÍ VÍKEND PACOV A TŘEBÍZ | Úterý | 24.4.2018 - 8:45:06
Ahojky lidičky, tak mám za sebou náročný víkend, kdy jsem v sobotu závodil v Pacově, kde se jel Jihočeský Kraj. V neděli jsem závodil v Třebízi, kde se jel MOTUL Racing CUP - Západočeský kraj.
Sobotní Pacov: - Pacov mám rád, patří mezi mé oblíbené tratě, závodníků se sešlo dost, počasí vyšlo, takže super. Jelo nás 35, kvalifikace byla nabitá a já obsadil 17.místo.
První jízda - start super, bohužel cca po 5 - 10 metrech jsem byl sestřelen k zemi. Nevěděl jsem co se stalo, kde jsem, ale hned jsem to zvedal a jel z posledního místa s velkou ztrátou...adrenalin dělá hodně...tak jsem se zmáčkul a v cíli z toho bylo 16.místo - ani nevím, jak jsem se tak dopředu dostal.
Druhá jízda - start bomba a super tempo, bohužel jsem si to v průběhu jízdy před jednou zatáčkou zašlápl a ztratil kontakt se soupeři před sebou a zezadu se na mě dotáhli. Bohužel, udělal jsem pár drobných chyb a jeden mě předjel pak jsem udělal větší chybu a předjel mě další. Poslední tři kola se přiznám, jsem zvolnil, rozhodili mě ty chyby a byl jsem nějakej mimo. V cíli z toho bylo 13.místo.
Celkově jsem skončil na 14.místě.
Závody hezké, akorát mě opět překvapil ten kvalt po obědě ze strany organizace, v druhé jízdě skočím z kopce a tam frajer kropí trať, to by bejt nemělo, ale stane se.
Z pádu v první jízdě mě bolelo rameno a nos ale i přesto jsem se přemístil do Třebíze. Tam jsem se dozvěděl od kluka, který mě sestřelil, že se mu zasekl plný plyn, tak pustil motorku a ta si bohužel vybrala mě.
Neděle v Třebízi: - zde umí taky připravit super závody, to už vím z minulých let. Bylo to super a počasí opět vyšlo.
Bohužel zde jsem dělal více chyb a doplatil na to svým výsledkem.
V první jízdě se mě nepovedl start a pak přišla chyba když jsem dojížděl jednoho soupeře, nakonec jsem to neustál a spadl, rychle jsem to zvedl, asi mě ani nikdo nepředjel, ale musel jsem zastavit a srovnat rejdy, a tím mě předjeli a já ztratil dost času. Pak jsem si super zazávodil, ale začla mě strašně bolet dlaň strhl se mě puchejř ale i tak jsem to dojel.
Druha jízda - ruku jsem vycpal a bylo to super, start bomba, jízda taky super, až opět chybu, kdy mě podjelo pření kolo, a já se ocitl na zemi. Ztratil jsem pár míst, ale snažil jsem se zpět dostat do dobrého tempa, což nebylo jednoduché.
Výsledky přesně nevím, ani jsem si to zde nefotil, byl jsem naštvanej na své chyby, protože jinak s jízdou jsem byl spokojen. Tak se koukněte na motulcup.cz kde výsledky budou.
Moc děkuji všem, co mě podporujete a fandíte.

Ahojky lidičky v neděli jsem jel v Kramolíně závody Západočeského Motulu. Trať nachystaná a uválcovaná, takže rychlá jako dálnice. Ani se to moc nerozbilo, akorát v druhé jízdě okolo lesa dolů.
Zde už jsem nějaký ten úraz zažil a opravdu je to rychlá trať, kort jak byla nachystaná. Motorek bylo hodně, počasí vyšlo, takže skvělý den.
Kvalifikace - tak na tu rychle zapomenu, nepovedla se, když mě vycházelo rychlé kolo, tak se mě tam někdo přimotal a taky jsem stačil dvakrát upadnout v koleji, takže na start až 23., jelo nás celkem 39. Nás MX2 bylo 30 a 9 bylo 125 2T, které vyhodnocují zvlášť.
První jízda - na startu se mě to moc zvedlo, takže jsem musel ubrat a byl vzadu. V prvním kole okolo depa mechaniků, což je cca tři čtvrtě kola jsem byl na 26 pozici. Cílem jsem projel 17. celkově a v MX2 14tý.
Druhá jízda - start lepší i průběh jízdy super. V cíli 14 místo a v MX2 12tý.
Celkově jsem skončil na 13. místě.
Hodnotím to dobře, samozřejmě výsledek je jaký je. Kvalifikace a start v první jízdě špatný, ale jsem zdravej a to je důležité. Znovu se opakuji je to rychlá trať, a to ještě není v mých silách jet rychle, ale fyzicky jsem na tom hodně dobře.
Moc děkuji všem, co mě přišli podpořit a fandili mě, a taky všem mým sponzorům.

Ahojky, tak v neděli jsem závodil v Kaplici, kde se jelo MMČR. Zdejší trať je náročná a přes zimu si pan Froněk máknul a navezl novej materiál a udělal novou pasáž. V nové pasaži zmenšil proskakováky, udělal zpomalovací skok a pak takovej trojáček. V kvalifikaci jsem trojáček skočil, ale byla to výška a rána, tak jsem se pak už rozhodl to neskákat. Nemám moc najeto, takže jsem to nechtěl nějak přehánět.
Má třída MX2 byla nejvíce obsazena 37 závodníků.
První jízda v cíli jsem byl na 30.místě v průběhu jsem měl i pád, kdy v koleji jezdec přede mnou zavrávoral a já do něj narazil a to samé se stalo i tomu zamnou.
Druhá jízda cílem jsem projel na 22.místě, cítil jsem se lepe než v první.
Každý má svůj názor na trať, já to vidím takto, bylo to těžké, ale to motokros je. Jsem se sebou spokojený, fyzicky jsem na tom dobře a musím více jezdit na motorce a získat jistotu a pak se dostaví i rychlost.
Tato trať člověka prověří po všech stránkách, protože zde je vše co najdeme na různých tratích.
Takže vím, kde mám nedostatky a budu na nich pracovat.
Jinak děkuji všem za podporu a fandění.

Ahojky všichni, co při mě stojíte, fandíte a podporujete mě a tento tým VEGAN MOTOSPORT. V neděli jsem jel první závody v Merklíně, kde se jel MOTUL CUP - Západních Čech, ráno zima, trať zmrzla.
Seznamovací trénink jsem měl až v 9hod ale i tak to bylo ještě místy jak na ledě.
Kvalifikaci už to bylo lepší a obsadil jsem 6té místo.
První jízda
Na startu mě zhasla motorka, než jsem nastartoval, tak už akorát začalo padat startovací zařízení. Zařadil jsem a jel, zezadu, první zatáčkou jsem se proplet dobře a šel furt dopředu. V prvním kole, jak jsem byl zbrklý, jsem si to i zašlápl, ale hned pokračoval dál. Cca v polovině jízdy jsem v jedné koleji upadl ztrátou rychlosti. Několik soupeřů mě předjelo. Zvedl jsem to a jel. Uklidnil se a jízda byla hned i lepší, takže jsem šel neustále dopředu a v cíli z toho bylo 6. místo celkem a 5. místo v MX2.
Druhá jízda
Start lepší po první zatáčce kolem 10. místa a šel jsem dopředu. Dotahoval jsem jezdce před sebou, bohužel cca v 15 min. jsem chyboval v zatáčce a poroučel se k zemi ztrátou rychlosti. Zvedl se, nikdo mě nepředjel a pokračoval jsem dál. V cíli 7. místo a v MX2 6. místo.
Celkově nás jelo 26, v MX2 nás bylo 19, já obsadil celkově 5. místo.
Jsem moc spokojen, protože jsem měl najeté jen 4hodiny před závodem.

Ahoj všichni, nebojte, žiju, vše připravuji na sezonu, aby to za to stálo. Času nazbyt moc není. Počasí teď nepřeje, aby se dalo jezdit. Zahraniční trénink ještě nebyl, protože mám ještě dost věcí, co musím zařídit do závodů. Nemá cenu, abych někam vyrazil, pak přijel domů a stál, protože zde mrzne. Nicméně sezona se blíží, tak třeba se udělá tepleji a půjde to i tady. Nebo budu muset někam vyrazit.
Jinak moc děkuji sponzorům jak stávajícím tak novým. No prostě lidem co mě důvěřuji a podporují ... bez Vás by to nebylo možné uskutečnit ... DĚKUJI.
Také děkuji lidem, co mě fandíte, no prostě všem co při mě stojíte.
Sezona 2018 bude stát za to, po fyzické stránce si myslím že jsem na tom hodně dobře. Takže na trati se to uvidí.

Ahoj lidičky, sezona 2017 pro mě byla výjimečná a zároveň úspěšná. Udělal jsem si vlastní tým s názvem VEGAN MOTOSPORT, začátky byly pro okolí zvláštní, ale pak to vzali, dnes jsem za to strašně rád, že jsem tak udělal a že to nese tento název. Odjel jsem 27 závodů, od druhé poloviny jsem nebyl úplně ve své formě. Důvodem byl tvrdý pád a od té doby jsem měl problém s ramenem. Rameno dostalo další nárazy při pádech, takže problém byl neustále obnovován. Nakonec do dnes rameno není úplně v 100% kondici, ale hlavní příčinou je i problém s krční páteří. Ale nebojte, nic mě zatím nezastavilo, tréninkový plán mám v plném nasazení a připravuji se na sezonu 2018. Krční páteř a rameno řeším s fyzioterapeutem a vše se lepší.
V roce 2017 jsem jel 4 celé seriály:
MOTUL CUP (Středočeský a Západočeský Kraj) - obsadil jsem 3. místo.
HR Technick cup (Jihočeský kraj) - osadil jsem 4. místo.
Západočeský Pohár - obsadil jsem 1. místo.
VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP - obsadil jsem 1. místo.

Sezona 2018 bude super, už se těším na závody. MOC DĚKUJI všem, co mě pomáháte a fandíte.

Ahoj lidičky, přeji Vám všem, rodičů, sponzorům, fotografům, přátelům, kamarádům, fanouškům, no prostě všem, co mě znáte a navštěvujete tyto stránky a přečtete si to.
Přeji hezké vánoční svátky bohatého ježíška, užijte si konec roku 2017 v klidu a do Nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Zachovejte mi přízeň i v roce 2018.
Děkuji s přátelským pozdravem VEGAN MOTOSPORT - Milánek Šťastný

Ahoj všichni, letošní sezona 2017 je za mnou a už je i po všech vyhlášení, všech pohárů co jsem jel.
Tento víkendu proběhlo vyhlášení Západočeského a Středočeského kraje - MOTUL CUP - 3. místo v licencích B a Západočeského Poháru - 1. místo.
Minulý víkend proběhlo vyhlášení Jihočeského kraje - 4. místo.
A už 1.10., hned po závodech, proběhlo vyhlášení VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP 2017 - 1.místo
Jinak u mě vše v pořádku, už se připravuji na další sezonu.
Moc Vám všem děkuji za podporu.

Nazdárek všichni, tak v sobotu jsem jel Blanka cup v Kaplici. Cup obsahuje jen jeden závod a je to takové ukončení sezony. Popravdě jsem se rozhodl, až ve čtvrtek večer že pojedu závodit. Rameno sice není ve 100% stavu, takže jsem nevěděl, ale od poloviny týdne jsem se na motorku těšil. A jsem moc rád, že jsem zde byl.
Vše vyšlo na jedničku, počasí, trať ... já si taky nemohl stěžovat i když to vždy může být lepší, ale zvládl jsem to a skvěle si to užil. První jízda sice byla smolná, ale druhá byla dobrá a já skvěle zakončil tuto sezonu. Jel jsem na KTM 125sx
První jízda: - start nebyl špatný, bohužel asi hned v prvním kole mě upadl jezdec před kola a já to neubrzdil a napálil do něj. Nespadl jsem, ale musel couvnout a objet ho, což nebylo dobré, protože jsem hodně ztratil a spousta lidí mě předjelo. Pak jsem jel, předjížděl a dojížděl jezdce před sebou. Pak moje velká chyba vymetl jsem díru, ta mě nakopala a vymrštila ze sedla a já se ocitl na zemi. Zvedl jsem to a ještě v posledním kole předjížděl. V cíli z toho bylo 8. místo celkem a 5. místo v MX2. Jeli jsme dohromady s MX1.
Druhá jízda: - start horší, ale nespadl jsem a skvěle si zazávodil. Výsledek mohl být lepší, ale dopustil jsem se pár chyb v zatáčkách a vždy mě kluci to kopce na 4taktech nebo silnějších motorkách ujeli. Což mě motivovalo je opět dojet. V poslední kole jsem se dotíral na soupeře a ještě jsem dojeli jednoho, bohužel předjet jsem je nestihl. V cíli celkově 7. místo a v MX2 4. místo.
Celkově 7. místo a v MX2 5. místo.
Teď pro mě nastává cca 3 týdenní volno od tréninků, aby tělo zregenerovalo a já si odpočinul. Pak se začnu připravovat na další sezonu.
Moc děkuji všem co mě pomáháte, díky Vám jsem tam, kde jsem. DĚKUJI.

Zdravím Vás všechny, v neděli jsem jel poslední závod MOTUL cupu. Do Stříbra jsem jel s pozici 8. místa celkově, zde rozdělují licence A a B, já jsem byl v B na 5. místě. Chtěl jsem jít dopředu, už od rána jsem se cítil skvěle, jo a jel jsem na KTM 250Sxf. Trať nachystaná, místy hodně měkká a naoraná, takže se vyjeli koleje a nebylo to vůbec jednoduché, správný motokros. Počasí vyšlo a vše dopadlo, tak jak mělo.

Kvalifikace: - se mě moc nepovedla, dělal jsem chyby a ani jedno kolo se mě nepovedlo. Obsadil jsem 14. místo.

První jízda: - start nebyl dobrý, ale zase ne tak hrozný. Jel jsem dobře, v průběhu jsme se předjížděli. Bohužel co mě mrzelo, že jsem cca 4 kola před cíle udělal chybu v koleji, kdy jsem málem spadl, úplně jsem se zastavil, předjel mě soupeř, který byl v celkovém hodnocení přede mnou o jeden bod. Do cíle jsem ho sice dojel, ale k předjetí nedošlo, nevím, jestli by to vyšlo, i kdyby se jelo déle - byly jsme vyrovnaní. Cílem jsem projel na 9. místě.

V průběžném pořadí jsem poskočil na 6. místo celkově a v B licencích na 3. místo se ztrátou 2 body na 2. místo.

Druhá jízda: - neměl jsem co ztratit. Bohužel málem jsem ztratil, ale vyšlo to. Start špatný chtěl jsem jít dopředu a nějak to šlo, problém nastal v jedné koleji před nájezdem na odskok z kopce za věží. V koleji se mně zavřeli rejdy nebo se mě nějak zapíchlo kolo, já šel přes řídítka a motorka dopadla na mě. Zvedl jsem to a chtěl jet, problém byl s přední brzdou, tak jsem dojel k tátovi, nějak jsme to ve fofru vyřešili, tak že se mě to neblokovalo. Moc to nebrzdilo, až při nakládání motorky to auta jsem zjistil, že páčka je zlomená vevnitř v pumpě a že tam držela jen tak tak. Jel jsem sice dál, dojel i soupeře, s kterým jsem se chvíli tahal, ale přišli moje další zbytečné chyby a on se vzdálil. Tato jízda pro mě byla strašná, asi jsem ještě lehce, jako by spadl v koleji. Slunce dělalo problém, že nebylo v nějakých místech vidět, ale to bylo stejné pro všechny. Jízdu jsem chtěl vzdát, ale nevzdal, nějak jsem to dojel, i když jsem už byl rád za konec. Ke konci jízdy jsem měl problém se zaostřením očí (blbě jsem viděl) a když jsem dojel k autu ani jsem nedal motorku na stojánek, na stojánek jsem si sednul a málem usnul. Mamka mě pak polila vodou a bylo to lepší, ale bolela mě strašně krční páteř a šlo to do hlavy a chtělo se spát. Říkali, že jsem mohl mít lehký otřes nevím, nicméně jízdu jsem dokončil až na 17. místě a bral 4body, které mně stačily k udržení pozice, kterou jsem si vyjel po první jízdě. Sice je čtvrtý za mnou jen o 2 body, takže bylo super, že jsem to dojel.

V pondělí jsem byl u specialisty na rameno, tato kontrola byla u pana Dvořáka už domluvená dopředu, jak jsem měl problémy s ramenem, jak jsem psal. Rameno je v pořádku nic zlomeného, jenom je dost pohmožděné a nervy tlačí na jiné. Pan Dvořák mě řekl, že i potíže s krční pateří jsou zřejmě od ramene a nervů, udělal obstřik a že se uvidí. Hlava a

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --