Milan ASTN - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
Právě si prohlížíte novinky 110

PŘED SEZONOU | Úterý | 20.2.2018 - 22:36:12
Ahoj všichni, nebojte, žiju, vše připravuji na sezonu, aby to za to stálo. Času nazbyt moc není. Počasí teď nepřeje, aby se dalo jezdit. Zahraniční trénink ještě nebyl, protože mám ještě dost věcí, co musím zařídit do závodů. Nemá cenu, abych někam vyrazil, pak přijel domů a stál, protože zde mrzne. Nicméně sezona se blíží, tak třeba se udělá tepleji a půjde to i tady. Nebo budu muset někam vyrazit.
Jinak moc děkuji sponzorům jak stávajícím tak novým. No prostě lidem co mě důvěřuji a podporují ... bez Vás by to nebylo možné uskutečnit ... DĚKUJI.
Také děkuji lidem, co mě fandíte, no prostě všem co při mě stojíte.
Sezona 2018 bude stát za to, po fyzické stránce si myslím že jsem na tom hodně dobře. Takže na trati se to uvidí.

Ahoj lidičky, sezona 2017 pro mě byla výjimečná a zároveň úspěšná. Udělal jsem si vlastní tým s názvem VEGAN MOTOSPORT, začátky byly pro okolí zvláštní, ale pak to vzali, dnes jsem za to strašně rád, že jsem tak udělal a že to nese tento název. Odjel jsem 27 závodů, od druhé poloviny jsem nebyl úplně ve své formě. Důvodem byl tvrdý pád a od té doby jsem měl problém s ramenem. Rameno dostalo další nárazy při pádech, takže problém byl neustále obnovován. Nakonec do dnes rameno není úplně v 100% kondici, ale hlavní příčinou je i problém s krční páteří. Ale nebojte, nic mě zatím nezastavilo, tréninkový plán mám v plném nasazení a připravuji se na sezonu 2018. Krční páteř a rameno řeším s fyzioterapeutem a vše se lepší.
V roce 2017 jsem jel 4 celé seriály:
MOTUL CUP (Středočeský a Západočeský Kraj) - obsadil jsem 3. místo.
HR Technick cup (Jihočeský kraj) - osadil jsem 4. místo.
Západočeský Pohár - obsadil jsem 1. místo.
VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP - obsadil jsem 1. místo.

Sezona 2018 bude super, už se těším na závody. MOC DĚKUJI všem, co mě pomáháte a fandíte.

Ahoj lidičky, přeji Vám všem, rodičů, sponzorům, fotografům, přátelům, kamarádům, fanouškům, no prostě všem, co mě znáte a navštěvujete tyto stránky a přečtete si to.
Přeji hezké vánoční svátky bohatého ježíška, užijte si konec roku 2017 v klidu a do Nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Zachovejte mi přízeň i v roce 2018.
Děkuji s přátelským pozdravem VEGAN MOTOSPORT - Milánek Šťastný

Ahoj všichni, letošní sezona 2017 je za mnou a už je i po všech vyhlášení, všech pohárů co jsem jel.
Tento víkendu proběhlo vyhlášení Západočeského a Středočeského kraje - MOTUL CUP - 3. místo v licencích B a Západočeského Poháru - 1. místo.
Minulý víkend proběhlo vyhlášení Jihočeského kraje - 4. místo.
A už 1.10., hned po závodech, proběhlo vyhlášení VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP 2017 - 1.místo
Jinak u mě vše v pořádku, už se připravuji na další sezonu.
Moc Vám všem děkuji za podporu.

Nazdárek všichni, tak v sobotu jsem jel Blanka cup v Kaplici. Cup obsahuje jen jeden závod a je to takové ukončení sezony. Popravdě jsem se rozhodl, až ve čtvrtek večer že pojedu závodit. Rameno sice není ve 100% stavu, takže jsem nevěděl, ale od poloviny týdne jsem se na motorku těšil. A jsem moc rád, že jsem zde byl.
Vše vyšlo na jedničku, počasí, trať ... já si taky nemohl stěžovat i když to vždy může být lepší, ale zvládl jsem to a skvěle si to užil. První jízda sice byla smolná, ale druhá byla dobrá a já skvěle zakončil tuto sezonu. Jel jsem na KTM 125sx
První jízda: - start nebyl špatný, bohužel asi hned v prvním kole mě upadl jezdec před kola a já to neubrzdil a napálil do něj. Nespadl jsem, ale musel couvnout a objet ho, což nebylo dobré, protože jsem hodně ztratil a spousta lidí mě předjelo. Pak jsem jel, předjížděl a dojížděl jezdce před sebou. Pak moje velká chyba vymetl jsem díru, ta mě nakopala a vymrštila ze sedla a já se ocitl na zemi. Zvedl jsem to a ještě v posledním kole předjížděl. V cíli z toho bylo 8. místo celkem a 5. místo v MX2. Jeli jsme dohromady s MX1.
Druhá jízda: - start horší, ale nespadl jsem a skvěle si zazávodil. Výsledek mohl být lepší, ale dopustil jsem se pár chyb v zatáčkách a vždy mě kluci to kopce na 4taktech nebo silnějších motorkách ujeli. Což mě motivovalo je opět dojet. V poslední kole jsem se dotíral na soupeře a ještě jsem dojeli jednoho, bohužel předjet jsem je nestihl. V cíli celkově 7. místo a v MX2 4. místo.
Celkově 7. místo a v MX2 5. místo.
Teď pro mě nastává cca 3 týdenní volno od tréninků, aby tělo zregenerovalo a já si odpočinul. Pak se začnu připravovat na další sezonu.
Moc děkuji všem co mě pomáháte, díky Vám jsem tam, kde jsem. DĚKUJI.

Zdravím Vás všechny, v neděli jsem jel poslední závod MOTUL cupu. Do Stříbra jsem jel s pozici 8. místa celkově, zde rozdělují licence A a B, já jsem byl v B na 5. místě. Chtěl jsem jít dopředu, už od rána jsem se cítil skvěle, jo a jel jsem na KTM 250Sxf. Trať nachystaná, místy hodně měkká a naoraná, takže se vyjeli koleje a nebylo to vůbec jednoduché, správný motokros. Počasí vyšlo a vše dopadlo, tak jak mělo.

Kvalifikace: - se mě moc nepovedla, dělal jsem chyby a ani jedno kolo se mě nepovedlo. Obsadil jsem 14. místo.

První jízda: - start nebyl dobrý, ale zase ne tak hrozný. Jel jsem dobře, v průběhu jsme se předjížděli. Bohužel co mě mrzelo, že jsem cca 4 kola před cíle udělal chybu v koleji, kdy jsem málem spadl, úplně jsem se zastavil, předjel mě soupeř, který byl v celkovém hodnocení přede mnou o jeden bod. Do cíle jsem ho sice dojel, ale k předjetí nedošlo, nevím, jestli by to vyšlo, i kdyby se jelo déle - byly jsme vyrovnaní. Cílem jsem projel na 9. místě.

V průběžném pořadí jsem poskočil na 6. místo celkově a v B licencích na 3. místo se ztrátou 2 body na 2. místo.

Druhá jízda: - neměl jsem co ztratit. Bohužel málem jsem ztratil, ale vyšlo to. Start špatný chtěl jsem jít dopředu a nějak to šlo, problém nastal v jedné koleji před nájezdem na odskok z kopce za věží. V koleji se mně zavřeli rejdy nebo se mě nějak zapíchlo kolo, já šel přes řídítka a motorka dopadla na mě. Zvedl jsem to a chtěl jet, problém byl s přední brzdou, tak jsem dojel k tátovi, nějak jsme to ve fofru vyřešili, tak že se mě to neblokovalo. Moc to nebrzdilo, až při nakládání motorky to auta jsem zjistil, že páčka je zlomená vevnitř v pumpě a že tam držela jen tak tak. Jel jsem sice dál, dojel i soupeře, s kterým jsem se chvíli tahal, ale přišli moje další zbytečné chyby a on se vzdálil. Tato jízda pro mě byla strašná, asi jsem ještě lehce, jako by spadl v koleji. Slunce dělalo problém, že nebylo v nějakých místech vidět, ale to bylo stejné pro všechny. Jízdu jsem chtěl vzdát, ale nevzdal, nějak jsem to dojel, i když jsem už byl rád za konec. Ke konci jízdy jsem měl problém se zaostřením očí (blbě jsem viděl) a když jsem dojel k autu ani jsem nedal motorku na stojánek, na stojánek jsem si sednul a málem usnul. Mamka mě pak polila vodou a bylo to lepší, ale bolela mě strašně krční páteř a šlo to do hlavy a chtělo se spát. Říkali, že jsem mohl mít lehký otřes nevím, nicméně jízdu jsem dokončil až na 17. místě a bral 4body, které mně stačily k udržení pozice, kterou jsem si vyjel po první jízdě. Sice je čtvrtý za mnou jen o 2 body, takže bylo super, že jsem to dojel.

V pondělí jsem byl u specialisty na rameno, tato kontrola byla u pana Dvořáka už domluvená dopředu, jak jsem měl problémy s ramenem, jak jsem psal. Rameno je v pořádku nic zlomeného, jenom je dost pohmožděné a nervy tlačí na jiné. Pan Dvořák mě řekl, že i potíže s krční pateří jsou zřejmě od ramene a nervů, udělal obstřik a že se uvidí. Hlava a

Ahoj lidičky, v sobotu se jel Jihočeský Kraj v Klukách u Písku, byl to poslední závod tohoto seriálu. Byly to krásné závody, vše vyšlo na jedničku i počasí. Velké poděkování patří hlavně pořadateli.
Jel jsem opět na KTM 125sx, v týdnu jsem byl i na ní trénovat a jízda byla lepší. Bolesti ramene, žeber se zlepšili, akorát v týdnu mě začal bolet zub. Ale v sobotu jako by nic, vše v pořádku, bolesti byly jen malinké a já jsem se cítil silný a měl velkou chuť závodit. Závody jsem si moc moc užil, jízda byla super, až na mé paty, takže výsledek nic moc. Pády se odehráli většinou ztrátou rychlosti, oproti KTM 250sxf se musí držet furt plyn a většinou mé moc ubrání bylo završené pádem.
Kvalifikace: - už ráno v seznam. tréninku mě to bavilo a ukázal jsem, že můj čas není špatný. V kvalifikaci jsem zajel čas o 3 vteřiny lepší než v seznamováku. Což pro mě byla bomba a bylo z toho 8. místo, což nebylo vůbec špatné. S dvěma přede mnou jsem byl v necelé vteřince. Jelo nás 21.
První jízda: - bohužel na této motorce moc dobře neodstartuji, ale starty byly lepší než v Jínině. Jel jsem kolem 13. místa, v průběhu jízdy přišel menší pád, sice mě předjel asi jen jeden jezdec, ale všichni se vzdálili. Pak jsem si zazávodil, dotáhl jsem se na skupinku lidí a začal předjíždět. V cíli z toho bylo 9. místo se ztrátou necelé 0,2 vteřiny na 8mého.
Druhá jízda: - dá se říct jako přes kopírák. V druhém kole lehoučký pád, jen jeden soupeř mě předjel a ztráta minimální. Bohužel asi v šestém kole mě v jedné zatáčce začalo podjíždět přední kolo a já místo toho abych dal plyn, jsem ubral a ono mě podjelo úplně, to mě předjeli asi dva a bylo to velké zdržení, než sem to posbíral. Pak jsem se ještě dotáhl na soupeře a pár jich předjel, v cíli z toho bylo 11. místo. Jo a polovinu kola do cíle, mě naštval jeden soupeř, který spadl. Když jsem ho předjížděl, tak už nasedal na motorku, ale byl v proti směru, zkrátil si trať a vjel mě před další zatáčkou před kola a já musel přibrzdit, 4 zatáčky do cíle ho předjíždím venkem a on mě v další zatáčce vyveze až mino trať. Adrenalin ve mně stoupal, takže jsem na něj řval, což mě teď mrzí. Kontakty k tomuto sportu patří, ale zkracování tratě ne.
Celkově mě to dalo 9. místo.
Jinak mohu říct, že jsem se na motorce cítil dobře a časy nebyly špatné. Závody jsem si užil a v Jihočeském Kraji jsem skončil celkově na 4. místě.

Nazdárek lidičky, po Kříších jsem byl trénovat až ve čtvrtek, aby žebra s ramenem dostali delší pauzu. Po tréninku jsem žebra cítil více.
V neděli jsem jel poslední závod seriálu VVL ASIAWING GROSSKOPF STEEELPRO CUP 2017, který se jel v Jiníně u Strakonic. Seriál jsem celkově vedl o 38 bodů před druhým. Zde jsem startovat na KTM 125sx, nebyl jsem na tom ani trénovat, rozhodnutí přišlo ve čtvrtek večer a v pátek ráno.
Seznamovací trénink náramně jsem si to užíval, bohužel zastavil jsem u taťky v depu a můj čas byl strašný.

Kvalifikace: - zlepšení bylo o 4 sekundy, což je dost, ale furt čas byl pomalý. Obsadil jsem celkově 11. místo a v MX2 jsem byl na 7. místě. Jelo nás dohromady 16náct a nás MX2 bylo 10.
První jízda: - start katastrofa - zdusilo se mě to, takže poslední v cíli - 11. místo celkem a v MX2 7. místo.

Druhá jízda: - start o malilinko lepší, ale stejnak hrůza. Po polovině jízdy mě předjel jeden soupeř a asi za kolo jsem měl lehoučký pád, ztrátou rychlosti mě podjelo kolo. Nikdo mě nepředjel a asi o kolo později přes díru mě motorka kopla tvrdě do zadku, a začali mě bolet žebra a blbě se mi dýchalo, což nechápu, ale tak to bylo a byl jsem rád za cíl. Do cíle jsem dojel celkově na 9. místě a v MX2 na 6.místě.

Celkově jsem v Jiníně skončil na 6. místě, ale celý seriál jsem VYHRÁL.

Moje jízda sice byla pomalejší než na KTM 250Sxf, ale moc jsem si to užil a skvěle zazávodil, mám dobrý pocit. Jízda byla lepší a lepší a hodně mě to pomohlo i k uvědomění mých nedostatků. Takže, je co vylepšovat a v Klukách pojedu asi opět na KTM 125sx. Chci jít trénovat, abych se na motorce cítil lépe, bohužel moje žebra s ramenem nic moc a počasí taky nepřeje, ale uvidím.

Zdravím všechny, v Kříších se jel MOTUL CUP. Trať super připravená, ráno sice poprchalo, ale pak už né. Konkurence silná, nás MX2 bylo 19. Celí týden jsem na sobě pracoval, aby rameno bylo v lepší kondici něž v Dobřanech. Byl jsem trénovat v úterý Jiníně a cejtil se dobře. Ve čtvrtek jsem šel jen vyskoušet starty a pár zatáček, vše v pořádku. Rameno lepší silnější a já cítil větší jistotu. Po přijetí domů jsem šel vytustit olej a ejhle na magnetu byl zub z kolečka. Tak se to začlo řešit telfonicky. Následovalo umytí vyndání motoru v pátek rozebráni a výměna koleček a složení. Přijel jsem domů před 23hod a ve 2ráno byla motorka po kupě. V sobotu jsem ještě dodělal nejaké drobnosti a připravil i 125, v týdnu mě přišlo zapalování.
Takže chci MOC PODĚKOVAT svému mechanikovi za rychlou opravu. Bohužel můj výsledek nebyl tak dobrý, jako jeho práce.

Kvalifikace: - od rána do posledního kola kvalifikce, jsem se citil super. Obsadil jsem 6.místo. V posledním kole se mě podařila projet jedna zatačka, tak jak jsem si to představoval, bohužel byl jsem moc rychlí na odskok, který byl za ní. Skočil jsem daleko do kolejí a zavřeli jsem mě rejdy a já šel přes řítítka. MOC DĚKUJI svému soupeřovi Tomášu Borovičkovi, který zastavil a praštil mě do zad, protože jsem si vyrazil dech.

První jízda: - start nic moc, ale šlo to. Průběh jízdy v novém úseku mě podjelo kolo a já se ocitl na zemi a pak jsem si to asi 2x zašlapl. Děs soupeře jsem sice dojížděl, ale už byl cíl a mě to dalo 10.místo.

Druhá jízda: - start dobrý, jízda šla, od poloviny se už necítil dobře a i na jízdě to bylo znát. Vše mě bolelo a jistotu jsem už moc neměl. Konec byl mé vysvobozením. V cíli z toho bylo 6.místo

Celkově mě to dalo 8.místo v B licencích 5.místo
Špatné to nebylo, ale chci od sebe více. Jsem hodně podlučený, hodně věcí mě bolí a ještě se to rozleží.
Moc děkuji vše co mě podporujete a stojíte zamnou.

Ahoj lidičky, v sobotu jsem jel Západočeský Pohár v Dobřanech. Nikdy jsem zde nejezdil ani nebyl trénovat. Motokros se zde jel naposledy před 31lety a to jsem se akorát narodil. Organizátoři jsou zapálení a udělali zde pěkné závody. Trať byla sice někde úzká, ale bylo to pro všechny stejné. Bylo to hodně o startu, protože bylo těžké předjíždět. Počasí vyšlo a povrch byl super. Zde jedeme dohromady s MX1. Nás MX2 bylo 8.
Kvalifikace: - celkově 6.místo a v MX2 3.místo

První jízda: - start špatný zvedlo se mě to a šel jsem do strany, tak jsem ubral, abych nepraštil do soupeře. Takže po startovní rovince jsem byl poslední. Ze začátku to moc do předu nešlo, protože trať je úzká a technická. Nakonec jsem udělal vše co šlo a před koncem jsem se dostal na 3. místo v MX2.

Druhá jízda: - start o malinko lepší, ale taky špatnej a jízda opět přes kopírák zezadu a kolo a půl dokonce se dostal na 3. místo
Celkově mě to dalo 2. místo.

Nejsem ještě 100% fit, rameno pořád není ono. Závody jsem si užil, vyvaroval pádu a bylo to super. Západočeský Pohár je pro letošek u konce a já celkově skončil na 1. místě. Ještě mám rozjeté 3 další Poháry a budu se snažit o co nejlepší výsledky. Rameno je lepší a lepší než po Voticích, je důležité, aby to tak šlo i dále.

Děkuji všem, co mě pomáháte a fandíte.

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --