Milan ŠŤASTNÝ - VEGAN MOTOSPORT
HLAVNÍ STRANANOVINKYFOTOGALERIEVIDEOGALERIESPONZOŘINÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Milan ŠŤASTNÝ
Jméno:Milan
Příjmení:ŠŤASTNÝ
Tým:VEGAN MOTOSPORT
Narozen:15.6.1986
Bydliště:Kasejovice
Kontakt:+420 723 316 692
E-mail:
milanstastny@milanstastny.cz

Stránky založeny:
21. června 2010
Copyright (C)
2010 - 2018
HyncDesign
Tým
Pronájem stavebních strojů VOLEJTE 602 210 984
Půjčovna stavebních strojů VOLEJTE 602 210 984
Recyklujete stavební odpad? Tak jedině s námi! – RECYKLÁČ.cz
Totum sport je vhodný pro všechny sportovce a fyzicky pracující
AUTOMA CZ s.r.o. STRAKONICE
Vytváříme kompletní hardwarové a softwarové řesení
OLIS - Chceme Vám nabídnou to nejlepší co právě Řecko nabízí
Karel Bittner KB Transport
JSME TRADIČNÍM DODAVATELEM VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE
JAP - Vyrábíme stavební prvky špičkové kvality
ASAVET Biřkov

TOPlist
Právě si prohlížíte novinky 110

ZÁVODY V KŘÍŠÍCH | Středa | 17.10.2018 - 8:39:57
Zdravím Vás všechny, v neděli jsem jel závod Středočeského Motulu v Kříších. V seriálu jsem byl před závodem na 5. místě a chtěl bojovat o 3. pozici, bohužel díky špatnému výsledku z první jízdy jsem se propadl na 6. místo.
První jízda: - start nebyl optimální, v průběhu prvního kola jsem jel dolů z kopce a dotahoval jezdcem přede mnou dole v koleji jsem byl nalepen na jeho zadním kole. Nevím přesně, jestli kámen nebo díra nebo obojí. Motorka mě ustřelila a natáhla, na odskok jsem najel ze šikma a místo na trať jsem dopadl na mez do křoví. Posbíral jsem to a dojel k tátovi, kde jsem porovnal rejdy a přední brzdu. Vyrazil jsem s velkou, velkou ztrátou, ale ještě jsem dojel soupeře a předjel, a dojel, a dojížděl další, bohužel už byl konec. V cíli z toho bylo 11. místo.
Druhá jízda: - start pecka, průběh první časti jízdy super. Jel jsem na 4. místě, bohužel mě začalo pobolívat břicho a nějak jsem se přestal cítit. Předjel mě jeden soupeř a nemohl jsem s ním jet. Cílem jsem projel na 5. místě a byl jsem rád. Bylo mě pak hodně blbě.
Celkově mě to dalo 8. místo.
Jsem spokojen s jízdou, výsledek mohl bejt lepší, ale i tak jsem rád, protože jsem jen drobet potlučený a nic vážného mě není. V sobotu se jede poslední závod tohoto seriálu. Uvidíme, já udělám vše pro super výsledek a uvidím, jak se to projeví ve výsledku seriálu, mám větší ztrátu na kluky přede mnou, ale jsou ještě dvě jízdy a stát se může cokoliv.
Děkuji Vám všem, co při mě stojíte a pomáháte mě.

Ahojky lidičky, v sobotu se jel poslední závod seriálu JKP v Klukách u Písku. Závody a vše super, pořadatel udělal závod jak charitativní akci, pro jednu holčičku. Což je od něj super a klobouk dolů.
Závody pro mě byly jako trénink, protože jsem 2 závody seriálu nejel. Vím, že Pepa Pekář hlavní pořadatel, zde vše skvěle nachystá, takže jsem jel závodit i když druhý den jsem startoval ve Stříbře.
Starty se mně nevedli dle mého a v první rozjížďce jsem se v první zatáčce zamotal do kolize a spadl na ostatní motorky. Zvedl se a jel, nemohl jsem se dostat do svého tempa. V průběhu jízdy jsem ještě zastavil u taťky, protože jsem myslel, že mám proražené kolo. Vše v pořádku, tak jsem pokračoval, tempo až ke konci bylo lepší, dojížděl jsem dva soupeře a v jedné zatáčce jsem je chtěl podjet na brzdy. Moc tvrdě jsem šel na brzdy a podjelo mě přední kolo a já se ocitl na zemi. Rychle jsem to zvedl a dojel je, bohužel už byl cíl. V cíli 12 místo.
Druhá jízda super, start nic moc, jak jsem už řekl. Ale dostával jsem se do dobrého tempa a rytmu a dvě kola před cílem jsem se dostal na 2. místo, které jsem v klidu udržel až do cíle. Na třetího jsem si udělal i náskok necelých 7sekund.
Celkově mě to dalo krásné 5. místo, se kterým jsem ani nepočítal po nezdařené první jízdě.
V seriálu JKP 2018 jsem se celkově umístil na 8. místě a to jsem dva závody nejel.

Neděle Stříbro, taky poslední závod Západočeského Motulu, ale tady bylo vše jinak. Starty byly dobré, dvakrát jsem byl na třetím místě.
První jízda: - nebylo to vůbec špatné, ze začátku jsem sice neměl až tak dobré tempo a udělal pár chyb, pak super, v cíli z toho bylo 7. místo.
Druhá jízda: - tak to byl masakr, před jízdou přišla taková průtrž a futr pršelo. Když jsem jel na start a viděl trať, jak tam stojí a teče voda z kopců, masakr. Start se povedl zase 3tí a všichni jeli tak jsem tahal taky. Skrz hluboké louže mě normálně padali nohy za stupaček, masakr. Bohužel v průběhu jízdy se mě dostala voda pod roll-off brýle, tak jsem je zahodil a jel dál. Jel jsem asi na 5 místě a dotahoval dva před sebou. Cákli mě vodu a bahno do očí, musel jsem ubrat nic jsem neviděl a soupeř za mnou mě to dal do zatáčky na vnitřek. Nevím, jestli jsme se dotkli nebo ne, ale já jsem zavrávoral a spadl, tak nešťastně, že mě praskla páčka přední brzdy. Kolo jsem dojel, ale ze sjezdů jsem brzdil i očima bylo to jak na sáňkách. Takže jsem odstoupil a jízdu nedojel. Ale takových bylo více a já byl ještě hodnocený na 10. místě.
Celkově mě to dalo 7.místo.
V seriálu Západočeského Motulu 2018 jsem se celkově umístil na 4.místě.

Děkuji Vám všem za veškerou podporu a fandění. Stříbro a hlavně druhá jízda, byl masakr asi pro všechny i pro diváky i můj stroj. Děkuji všem.

Ahoj lidičky v neděli jsem jel družstva v Dalečíně. S tímto závodem jsem ani nepočítal, a měl jsem v plánu dělat mechanika. Naskytla se nabídka, když mě zavolal Vladislav Černý, jestli bych nejel za středisko SMS Západní Čechy. Nakonec jsme se domluvili a jeli jsem ve složení s Kubou Menclem a Stanislavem Šaškem.
Tato trať je rychlá a náročná, ale skoky byly o mnohem jednodušší než na MMČR závodě v červenci.
Je to závod jiného systému, než normálně a jede každý s každým. Bylo 19 družstev, my jsme skončili 13tý a v SMS na 5tém místě.
Já jsem spokojen se svojí jízdou, i když se omlouvám klukům, protože má velká snaha v druhé jízdě a především v její druhé polovině přinesla několik chyb a přeskočili mě dva soupeři. Družstva jsou nevyzpytatelná, protože se neví pořadí do úplného konce. A ještě se nejhorší výsledek škrtá.
V mých obou jízdách začalo pršet, počasí bylo zajímavé po celý den. Někdo řekne, že to je takové ukončení sezony a že o nic nejde. Ale zde jedete jako tým a máte zodpovědnost, vůči klukům, kteří jedou s vámi.
Takže, je to normální závod se vším všudy.
Děkuji všem lidem, co mě pomáhají a všem divákům, kteří i za nepříznivého počasí zde byli.

Ahoj všichni, v neděli se jel poslední závod Západočeského Poháru 2018 v Dobřanech. Vše vyšlo dle mého plánu.
Trať byla dobře nachystaná, bohužel tečka na závěr scházela, což byla voda. Takže, od rána se dosti prášilo. Trať byla uklouzaná a prašná. Před druhýma jízdama veteránů se pořadatel rozhodl zrušit závod.
Takže, vyhrál jsem kvalifikační závod.
První jízdu jsem taky vyhrál, takže i celkově v Dobřanech jsem obsadil 1. místo.
No a povedlo se mě obhájit i 1. místo celkově v celém Západočeském Poháru 2018. Které jsem získal i v roce 2017.
Jsem rád, že se takto mohu aspoň odvděčit lidem co při mne stojí. Ať rodičům, sponzorům, kamarádům a fanouškům.
Děkuji všem.

Ahoj lidičky, tak už jsem zpět v závodním procesu.
MMČR Opatov, tak do Opatova jsem jel, sice jsem nebyl 100% fit, ale závodit jsem chtěl, abych věděl jak na tom jsem. Bohužel, až tam jsem se rozhodl nestartovat. Velký liják na naorané skvěle připravené trati znamenal, že to nebude nic jednoduchého, jak pro techniku, tak pro mě. Z pohledu diváka jsem si říkal po kvalifikacích, že jsem udělal chybu, ale opravdu jsem udělal dobře, protože to nebylo jednoduché a kord když jsem nebyl ještě úplně fit.
Západočeský kraj v Kraslicích
Tak konečně můj první závod po velkém pádu ve Stříbře. Na motorce cítím ještě naraženou kostrč, ale jinak je to super. Závody super v první jízdě jsem dojel na 4.místě a v druhé na 5.místě.
Celkově mě to dalo 5.místo.
Jsem hodně spokojen s jízdou, bohužel výsledek by mohl být lepší. Každou jízdou se cítím lépe a lépe. V druhé jízdě horší start a začátek, ale pak jsem chytil dobré tempo a dotáhl se až těsně za 4tého, bohužel, už byl cíl.
Moc děkuji všem lidem, co při mě stojí, podporují a fandí mi.
DĚKUJI.

Ahoj přátele a všichni, co při mě stojíte, minulou neděli 12.8.2018 jsem byl na závodech ve Stříbře, kde se jelo MMČR. Závody nebyly úplně optimální pro mě, nějak se nedařilo. Ale zase jsem nasbíral další zkušenosti, takže dobrý trénink.
Kvalifikace: - byla našláplá, pohyboval jsem se kolem 38. místa, pak 42. Zajel jsem ke konci rychlé kolo a skočil na 40. místo, bohužel to samé se povedlo Jirkovi Pokornému a přeskočil mě o čtvrt sekundy. Tak jsem skončil na 41. místě jako první náhradník.
První jízda: - do závodu jsem byl vpuštěn. Nic méně mě v průběhu jízdy potkali 2 menší pády a jeden výlep mimo trať. To se i podepsalo na výsledku, kdy jsem skončil na 35. místě.
Druhá jízda: - ze začátku to nebylo špatné, bohužel pak přišla chyba v nakropeném úseku, kdy mě podjelo přední kolo a já se ocitl na zemi v blátě. Zvedl jsem to a jel dál, bohužel pak následoval tak tvrdý pád, že mě museli z trati vytáhnout. A až po chvíli jsem byl schopný odejít po svých a v jízdě jsem už nepokračoval.
Jsem potlučený a bolavý. V současné době mě nejvíce bolí kostrč, zadek, na který sem dopadl, a zapěstí, ale vše se den ode dne lepší a lepší. Zbylé věci se zatím zdají jako drobnosti. Proto píši až teď, nebyla nálada. A tím pádem jsem vynechal závody tento víkend v Jiníně. Protože se necítím 100%fit a musím nabrat sílu.
Chuť závodit by byla, ale rozhodl jsem se dát větší rekonvalescenci a připravit se pořádně. Z jedné strany mě to štve, že jsem v Jiníně nebyl, ale zase se cítím o mnoho lépe, vím že jsem udělal správně.
Moc děkuji všem za podporu a fandění.

Ahoj lidičky, po 14 dnech se hlásím. Měl jsem dva víkendy bez závodů, i když ten minulí jsem strávil na Mistrovství Světa v Lokti nad Ohří, což byla BOMBA, jak z diváckého hlediska, tak vyřešení spousta věcí.
V Krásné Lípě u Chomutova se jel Středočeský Kraj, trať byla nachystaná, bylo velké teplo, pořadatel dost krotil, takže to vyšlo dobře. Trať je hodně náročná, kamenitá, místy bylo hodně prachu a kamenů, takže to bylo hodně kluzké. Je kopcovitá, takže jak kropili, hodně vody steklo dolů, dole bahno a jinde prach. Takže zde bylo vše.
Hned v seznamovacím tréninku jsem prorazil zadní kolo, tak sem se moc nesvezl. Kvalifikace proběhla docela dobře, obsadil jsem sice až 14. místo z 23 jezdců, ale věděl jsem, že mám na víc v závodě, protože nebyly velké rozestupy. Já vím, že jsem na tom dobře po fyzické stránce, takže jsem neměl obavy. Pro mě je důležité odstartovat a první 2 kola jet s klukama vpředu, pak vím, že je to sranda, než se dřít zezadu a prodírat se dopředu.
První jízda - start nějak ušel, ale v první zatáčce mela a pád. Jízdu nám cca po 8 minutách zrušili z důvodu tvrdému pádu jednoho jezdce. Jízda se pak opakovala. Tam už byl start lepší, cca kolem 10. Místa, šel jsem dopředu a bylo to super. Bohužel kolo a půl před cílem jsem udělal chybu na jednom odskoku a skočil do prachu a motorku si zašlápl. Než jsem nastartoval, předjeli mě 3 soupeři, co jeli za mnou. Po jízdě jsem byl hodně naštvaný sám na sebe. V cíli z toho bylo 7. místo.
Druhá jízda - start dobrý, bohužel tato jízda byla náročná pro mě. V první části jsem měl zdržení, kdy jezdci přede mnou udělali chybu v koleji, já jsem hodně zabrzdil a podjela mě noha, takže jsem motorku opřel o zem. Neberu to ani jako pád, ale stálo mě do zdržení a nějakou tu sílu navíc. Pak jsem jel a předjel pár soupeřů, v jedné zatáčce mi to ujelo a já sebou praštil. Zvedl jsem to a jel, opět předjel nějaké soupeře a v jedné zatáčce, přesně nevím, jestli kámen nebo co, ale zavřeli se mě rejdy a já spadl tvrdě na rameno a motorka přistála na mě. Zvedl jsem se rychle, ještě někoho předjel, ke konci jsem i drobet polevil, projevovala se bolest ramene a motorka nešla držet, tak jak bych chtěl. V cíli z toho bylo 8. místo.
Celkově mě to dalo 7. místo.
Takže jsem sice byl naštvaný sám na sebe. Ale s jízdou jsem hodně spokojený a užil jsem si to až na ty pády, takže jsem potlučenej a bolavej. Rameno mě nateklo, že jsem v neděli ani nehnul rukou. Hojím se rychle a už je to mnohem lepší a lepší. Takže to bude pohodička.
Tento víkend závody nemám, takže mám i větší čas na rekonvalescenci, dle toho naplánuji trénování.
Moc děkuji všem, co při mě stojíte a pomáháte mi. Děkuji, je to náročné a bez Vás by to nebylo možné. Už mám odjeto 21 závodů.

Ahoj lidičky, omlouvám se, že jsem o sobě nedal dříve vědět, ale bylo to teď našláplé. Jak jsem psal, v Třebízi jsem si udělal otřes mozku a narazil zadní část žeber. Dva dny jsem prospal a odpočíval, nic méně mě to nedalo a ve středu jsem jel vytestovat své tělo, jak se bude cítit na motorce, protože o víkendu byl Dalečín.
MMČR Dalečín
V Dalečíně se jela Republika a zdejší trať pro mě byla novotou. Jel jsem tady kdysi jednou ještě na ČZ, ale vůbec jsem si to nepamatoval a stejně, trať je postavena úplně jinak. Bylo nás 45 a kvalifikací jsem prošel a těšil se na jízdu. 40. místo
První jízda: tu jsem musel vzdát, protože jsem šel k zemi, asi mě trefila motorka, nevím přesně a bolela mě hodně krční páteř a nebylo to tak jak mělo. 32. místo
Druhá jízda: po první jsem si odpočinul, ale nebylo to to pravé. Jel jsem a i dojel ale nebyl jsem to já. 27. místo
Dalečín byl zajímavý a náročný, jak pro mě, tak pro ostatní. Protože pádů zde bylo dost.
Z Dalečína jsem sice ještě dojel domů, ale skoro se nemohl otočit, jak mě bolela krční páteř. V pondělí a úterý relax a uvolnění krku. Ve středu jsem jel testovat pérování a zároveň krk. Vše proběhlo v pořádku.
V pátek jsem jel Západočeský Kraj v Horšovském Týně
Byl jsem dobře naladěn a vše fungovalo, tak jak mělo.
Kvalifikace: bylo nás 18 a já obsadil 3. místo
První jízda: byla zajímavá, start byl dobrý a jel jsem kolem 4. Místa, pak do mě najel jeden soupeř, ale ustál jsem to a nespadl, takže 5. Místo, ale měl jsem dobré tempo a šel dopředu, dostal jsem se na 3. Místo, ale v jedné zatáčce následoval pád. Kdy mě podjelo přední kolo, takže 5. Místo, no a já jsem opět předjel ty dva soupeře, 3. místo a jako přes kopírák, stejná chyba ve stejné zatáčce, pozdě a tvrdě na brzdy a pád, takže zase 5. místo. Jenže moje tempo bylo rychlé a já je ještě dojel a předjel a dojel jsem i prvního a druhého. Druhého jsem překonal a prvního jsem už nestihl, protože byl cíl. 2. místo.
Druhá jízda: po první mě boleli žebra, ale nic nezdávám. Start bomba byl jsem první, po odskoku a před ostrou levou mě chtěl jeden soupeř vybrzdit, drobet se mu to povedlo, ale ne tak, jak by chtěl a já ho podjel. Bohužel mě podjel jeden soupeř, takže jsem jel druhý s malinkou ztrátou. Ztrátu jsem stahoval a asi ve čtvrtém kole ho předjel a do cíle dojel na 1. místě.
CELKOVĚ 1. MÍSTO.
Bylo to super tempo a užil jsem si to naplno, v obou jízdách jsem zajel nejrychlejší kolo závodu.
Po závodech mě sice více pobolívávali žebra, ale následovalo to takto, ze závodů jsem se zastavili doma, dali sprchu a vzali potřebné věci sebou, já zavázal žebra a vyrazili jsem přes celou republiku do Petrovic u Karviné. Kam jsme dojeli až v sobotu ráno.
V neděli se v Petrovicích u Karviné jelo MMČR.
Těšil jsem se sem, ale věděl jsem, že musím dát odpočinek žebrům. Bylo nás 41. Já se kvalifikoval na 38. místě.
První jízda: start nic moc, zvedlo se mě to, ale to nebyl ten největší problém, v první zatáčce byla mela, já se co nejvíce uhýbal, ale stejnak mě kluci spadli pod kola a já musel zastavit. Takže jsem odjížděl mezi posledníma. V průběhu jízdy jsem dotáhl soupeře, ze kterýma závodím na krajích, ale bohužel jsem se lehce poroučel k zemi. Zvedl jsem to, ztrátu jsem dohonil a ještě předjel, ale kolo a půl jsem se snažil předjet ještě jednoho a moc agresivně jsem přidal plyn a podjelo mě zadní kolo a přetočil jsem se. Než jsem to zvedl a otočil se tak mě předjeli zpět a v cíli z toho bylo 34. místo.
Druhá jízda: - start lepší a držel jsem se se skupinkou lidí, takže jsem celou jízdu závodil v kontaktu se soupeři, v cíli z toho bylo 27. místo.
Teď mám 14 dní bez závodů, tak zařizuji spousty věcí kolem, tento týden mám i oddych od motorky, aby moje tělo regenerovalo, žebra a všechny naraženiny dostali do 100% kondice.
Shrnuto:
Z Dalečína jsem byl opět drobet potlučen. Ale dal jsem se rychle do kupy a testování tlumičů bylo super a závody v Horšaku a v Petrovicích hodnotím velmi dobře a jsem velmi spokojen.
DĚKUJI VŠEM CO MĚ A MÉMU TÝMU POMÁHÁTE

Ahoj přátelé, v sobotu jsem jel v Třebízi, kde se jel Středočeský Kraj. Zdejší trať je hezká a na závody skvěle připravená. I když tentokrát to pořadatel méně naorat a bylo to více rychlé a rovnější.
Kvalifikace mohla bejt lepší v umístění, obsadil jsem 16. místo, ale věděl jsem, že v závodě mám na víc, protože tam nebyly žádné velké rozestupy.
První jízda: - start nic moc a ještě v první zatáčce mě vyvezli, začínal jsem zezadu, jelo nás celkem 24. V průběhu jízdy jsem šel dopředu, předjížděl a dojížděl ty přede mnou. Asi 2 kola před cílem jsem měl drobný pád v koleji, předjel mě jen jeden soupeř, kterého jsem stačil předjet hned v tom kole zpět, ale ztratil jsem kontakt se skupinkou přede mnou. V cíli z toho bylo 11. místo.
Druhá jízda: - bomba - raketový start ... po rovině jsem byl první, bohužel jsem netrefil koleje v první zatáčce a asi čtyři mě podjeli. Jel jsem kolem 5. místa, problém nastal ve tři čtvrtě kola, kdy v jedné koleji mě přední kolo spadlo do díry, zavřeli se mě rejdy a já z toho vystoupil. Vůbec nevím co se dělo dál, byl to mžik. Nemohl jsem chytit dech, zdravotníci přiběhli, řekl jsem jim, ať mě praští do zad, udělali a hned jsem se pořádně nadechl. Super, sedl jsem na motorku a jel, bohužel jsem ještě musel zastavit, měl jsem křivé rejdy a páčku spojky tak jsem to porovnal a jel s velkou ztrátou. Dojel jsem sice asi dva i předjel, ale zbytek byl hodně daleko. Největší problém stejnak bylo to, že se mě zhoršoval zrak a přestával jsem vidět. Ani nevím, jak jsem mohl jet. A 5 kol před cílem jsem zastavil u taťky, že nevidím, pak jsem sice kolo ještě objel a doufal, že se to zlepší, bohužel nestalo se, tak jsem odstoupil.
Než jsme sbalili věci, tak se zrak zlepšoval, ale boleli mě i záda. Pak jsem se dozvěděl od soupeřů, že mě přejeli atd. Cestu domů jsem ležel, zrak se ještě zlepšil, ale bolela mě hlava na spánkách a záda. Neděli a dnešek jsem prospal. Nebojte, menší oddych a jedu dál, jsem v pohodě a připraven závodit.
Děkuji zdravotníků a Filipovi Maxovi, který mě pomohl zvednout motorku. A omlouvám se soupeřům, kterým jsem způsobil zdržení v jízdě, ale nebylo to schválně, věřte, raději bych jel před Váma.
Jinak všem děkuji za podporu.

Ahojky lidičky, zdravím Vás po tomto víkendu, který byl zajímavý, jak svým začátkem, tak i koncem. V pátek jsem měl narozeniny, v sobotu závodil na Jihočeském Kraji, který se jel v Kaplici, v neděli jsem závodil na Západočeském Poháru v Merklíně a v pondělí mám svátek. I když narozeniny ani svátky neprožívám, tak to bylo super.
Kaplice: - Kaplice je hezká motokrosová trať, která obsahuje snad vše, co by motokros měl mít.
kvalifikace: - obsadil jsem 10. místo, což nebylo špatné, v jednom kole jsem neskočil lavici celou a odrazil se dolů (na žábu) a stál ve špičkách. Oba kotníky se mně podlomily, byl jsem rád, že jsem dojel do depa a slezl z motorky - fotky ve fotogalerii
První jízda: - start nějak ušel, průběh jízdy super, v cíli 8. místo
Druhá Jízda: - start dobrý, ale ve třetí zatáčce jsme do sebe drobet ťukli, já jen opřel motorku o mez, ale musel jsem počkat, až jí zvedne on, měl stupačku v mém předním kole. Takže poslední, ale super tempo a předjížděl jsem, co to šlo. Pak jsem dojel jednoho soupeře, kterého jsem nemohl předjet, a dlouho mě to trvalo. I jeho jsem pak předjel v jednom sjezdu, ale pak šel tvrdě na brzdy a zašlápl si stroj, tak mi to vrátil. Pak jsem ho předjel a dotahoval se na další a předjížděl. V cíli 9. místo.
Celkově 7. místo.
Merklín: - zde jedeme dohromady s MX1
kvalifikace: - 6. místo celkem a v MX2 3. místo
První jízda: - start nebyl špatnej a jízda byla dobrá, v cíli 7. místo a v MX 2. místo. A to jsem se ještě poroučel k zemi v jedné zatáčce, kdy mi podjelo přední kolo, ale měl jsem náskok, takže mě předjel jen jeden, a to byl ze třídy MX1
Druhá jízda: start se mi moc nepovedl, tak jsem nasadil super tempo a předjížděl. Po startu jsem mohl být tak 6tý v MX2. Dostal jsem se i na 1. místo v MX2 a udělal si náskok, což bylo super. Ale pak jsem dojel soupeře z MX1 a toho jsem nemohl předjel. Můj soupeř z MX2 se na mě dotáhl, pak jsme dokázali předjet toho před námi, ale v jedné zatáčce mě to tam dal na vnitřek, až jsme se dotkli a já málem spadl. Byly asi 2 kola do cíle, dotáhl jsem se na něj, ale už jsem ho nepředjel. V cíli 8. místo celkem a v MX2 2. místo
Celkově 1. místo.
Jak Kaplice, tak Merklín byly super závody a skvěle připravené tratě.
Moc děkuji všem za fandění a podporu během jízdy. Všem sponzorům a přátelům za veškerou pomoc, kterou mě poskytují.

Právě si prohlížíte novinky 110
Zadej počet zobrazených novinek na stránku: --